A A A K
bip.sp2.kostrzyn.pl Biuletyn Informacji Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Kostrzynie nad Odrą www.gov.pl/bip

Kadra pedagogiczna

Baszyńska Aldona - nauczyciel matematyki

Bąk Henryk - nauczyciel informatyki i techniki

Bihuniak Paweł - nauczyciel wychowania fizycznego i edukacji dla bezpieczeństwa

Bihuniak Wioletta - nauczyciel języka niemieckiego

Borkowska Ewa - bibliotekarz

Buda Agnieszka - pedagog

Buksik Ewa - nauczyciel matematyki

Burdziąg Krzysztof - nauczyciel informatyki i matematyki

Burza Ksymena - pedagog specjalny

Chałupka Patrycja - pedagog specjalny

Cicha Judyta - nauczyciel muzyki, katecheta, nauczyciel języka angielskiego

Cichowska-Kępa Danuta - nauczyciel języka niemieckiego

Czerniak Monika - nauczyciel wychowania fizycznego, wychowawca świetlicy

Depcik Wioletta - bibliotekarz

Dmytryk Magdalena - nauczyciel języka polskiego, doradca zawodowy

Drużga Ewa - nauczyciel przyrody i biologii

Gotowicka Marta - nauczyciel języka polskiego

Gozdek Wiesława - nauczyciel wychowania fizycznego

Grabarska Joanna - nauczyciel historii

Hajdas Paula - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Kluczyńska Barbara - nauczyciel edukacji specjalnej

Kłysz-Frieske Agnieszka - nauczyciel chemii

Kobydecka Klaudia - nauczyciel wychowania fizycznego

Kołodnicka Agnieszka - katecheta

Korczak Wiesława - nauczyciel edukacji przedszkolnej

Korman Izabela - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Kralewski Piotr - nauczyciel historii

Kruk Ewelina - pedagog specjalny

Kuchowicz Łukasz - nauczyciel wychowania fizycznego

Malanowska Julia - nauczyciel języka angielskiego

Mielec Sylwia - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Mendelska Marta - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Naumowicz Elżbieta - nauczyciel matematyki

Reichel Wioletta - nauczyciel edukacji specjalnej

Romaniuk Magdalena - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, historii i wiedzy o społeczeństwie

Rosiewicz Iwona - pedagog, wychowanie do życia w rodzinie

Rosiewicz Jadwiga - pedagog specjalny

Sadowski Sylwester - nauczyciel wychowania fizycznego

Sądej Monika - nauczyciel matematyki

Sikora-Szybiak Joanna - nauczyciel języka polskiego

Sołtys Zdzisław - nauczyciel fizyki

Sowińska Edyta - wychowawca świetlicy

Stempień Eliza - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Szafruga Agata - nauczyciel plastyki

Szczepanik Małgorzata - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Szewczyk Anna - nauczyciel języka angielskiego

Szulc Tomasz - katecheta

Trzciński Krzysztof - nauczyciel wychowania fizycznego

Turaj Elżbieta - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Tyszecka Monika - nauczyciel matematyki

Ulańska Dagmara - nauczyciel języka polskiego

Urban Aleksandra - nauczyciel języka angielskiego

Walczak Anna - nauczyciel geografii, pedagog specjalny

Wysoczańska - Stepaniak Wanda - nauczyciel języka angielskiego

Zalewa Agata - logopeda

Zator Marta - psycholog, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Zielińska Aneta - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej



Opublikował: Krzysztof Burdziąg
Publikacja dnia: 20.01.2023
Podpisał: Elżbieta Naumowicz
Dokument z dnia: 12.12.2012
Dokument oglądany razy: 7 323